Кандидатствай

ВиК специалист

Електротехника и ВиК
  • Електротехника и ВиК
  • Германия

За наш партньор в Германия търсим специалисти на позиция: „ВиК специалист“

Компанията набира специалисти във всички направления за различни обекти на територията на Германия.

Какви могат да бъдат Вашите задължения:

  •  Полагане на тръби и канализация;
  • Монтаж на санитарно оборудване,  вани, душ кабини и др.
  • Ремонтни дейности и поддръжка;
  • Четене на схеми.

Условия на работата:

– Заплащане: от 11 до 12,50 EUR бруто на час + от 45 до 70EUR нето добавка на ден;

– Немски трудов договор;

– Социално, здравно и пенсионно осигуряване;

– Добавки за извънреден труд и надбавки за транспорт;

– Възможност за дългосрочна заетост;

– Възможност за извънреден труд;

– Съдействие за настаняване.

🔴 Започване: в кратък срок след одобрение🔴 Изисква се представяне на отрицателен PCR тест за пътуващи от България

Изисквания:

  • Опит в сферата – мин. 1 година
  • Немски език – комуникативно ниво (за поне един от двама кандидатстващи заедно)
  • Образование и сертификати в областта – предимство
  • Собствен автомобил – предимство
  • Отговорно отношение и добра работа в екип

Нашите услуги са напълно безплатни за търсещите работа! Без такси и комисионни!

Удостоверение за трудово посредничество в България и чужбина N:2911 и N:2963 от Министерството на труда и социалната политика.

Начин на кандидатстване:

Ако искате да кандидатствате за позициите ВиК специалист – изпратете автобиография на jobs@combo-consult.bg или попълнете онлайн формуляр за кандидатстване.

Повече за нас:

Combo Consult е консултантска компания, специализирана в подбора на кадри за сферите: Производство, Земеделие, Транспорт, Строителство, Хотелиерство и Ресторантьорство.

Ние работим с утвърдени партньорски компании в България и други държави от Европейския съюз.

Вярваме, че всеки кандидат може да открие своето подходящо работно място, а всяка бизнес организация – точните за своите нужди служители!

Лицензи N:2911 и 2963, издадени от Министерство на труда и социалната политика.

КЪМ ВСИЧКИ ОБЯВИ

За да кандидатствате по тази обяви, изпратете Ваша автобиография на jobs@combo-consult.bg.

bg_BGBG

Използвайки нашия уебсайт, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Повече информация