Кандидатствай

Orderpicker

Склад и логистика
  • Склад и логистика
  • Моердик, Нидерландия
  • Тази позиция е запълнена
  • Изискване: Английски език

Позиция: Orderpicker

⇒ За наш партньор в Нидерландия набираме отговорни кандидати с разговорен английски език за работа в голям логистичен център.

ЗА ПОЗИЦИЯТА:

  • Локация: Moerdijk, Нидерландия;
  • Месторабота: голям логистичен център
  • Задължения:  Сортиране/и други дейности в склад
  • Работа на смени: режим на 2 или 3 (с нощен труд) смени
  • Работата е подходяща за: мъже
ЗАПЛАЩАНЕ:
€10,90 на час/бруто  + добавки

– 10.90€ + 3.20€ при работа на 2 смени
– 10.90€ + 3.26€ при работа на 3 смени

ОЩЕ ЗА УСЛОВИЯТА:

– Трудов договор: нидерландски;
– Осигуровки: според местното законодателство;
– Работа на смени: 40 часа седмично;
– Заплащане: по банков път; нидерландска или международна банкова сметка;
– Изплащане на възнаграждения: на 4 седмици;
– Възможност за аванс: през първите 4 седмици от започване;
– Здравна застраховка: 25 Евро на седмица;
– Приятна работна атмосфера;
– Възможност за дългосрочна работа и подписване на директен контракт към голяма международна компания – лидер в бранша.
– Съдействие за настаняване: наем 99Евро на седмица с включени консумативи.

🔴 Започване: след одобрение

🔴 Към момента – компанията-работодател изисква 10-дневен карантинен период за пристигащи от България (актуализирано на 28.09.2020)

Нашите услуги са напълно безплатни за търсещите работа! Без такси и комисионни!

Удостоверение за трудово посредничество в България и чужбина N:2911 и N:2963 от Министерството на труда и социалната политика.

Начин на кандидатстване:

Ако искате да кандидатствате по позиция Селскостопански работници – изпратете автобиография на jobs@combo-consult.bg или попълнете онлайн формуляр за кандидатстване.

Повече за нас:

Combo Consult е консултантска компания, специализирана в подбора на кадри за сферите: Производство, Земеделие, Транспорт, Строителство, Хотелиерство и Ресторантьорство.

Ние работим с утвърдени партньорски компании в България и други държави от Европейския съюз.

Вярваме, че всеки кандидат може да открие своето подходящо работно място, а всяка бизнес организация – точните за своите нужди служители!

Лицензи N:2911 и 2963, издадени от Министерство на труда и социалната политика.

КЪМ ВСИЧКИ ОБЯВИ

bg_BGBG
en_GBEN bg_BGBG

Използвайки нашия уебсайт, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Повече информация