Кандидатствай

Електротехник – с немски език

Електротехника и ВиК
  • Електротехника и ВиК
  • Щутгарт, Германия
  • Заплата 3000-3500EUR
  • С немски език

За наш реномиран клиент в Германия набираме специалисти на позиция: Електротехник за работа в производствена база в района на Щутгарт

Условия на работата:

  • Постоянна заетост и немски трудов договор;
  • Локация: Щутгарт
  • Много добро заплащане – минимални ставки от 18 евро/час (в зависимост от опита и квалификацията);
  • Отлични условия на труд;
  • Дългосрочна, постоянна ангажираност, без смяна на работното място;
  • Здравни и социални осигуровки;
  • Съдействие за настаняване;
  • Платен годишен отпуск и детски надбавки;
  • Коректни плащания и добри условия на работа.

 Какви ще са Вашите задължения:

  • Изграждане на ел. инсталации;
  • Прокарване и свързване на кабели, кабелни трасета;
  • Монтаж на контакти, ключове и разпределителни табла.

Изисквания:

  • Опит като електротехник – ЗАДЪЛЖИТЕЛНО УСЛОВИЕ;
  • Немски език (на разговорно ниво, B1) – ЗАДЪЛЖИТЕЛНО УСЛОВИЕ;
  • Шофьорска книжка;
  • Отговорност и желание за работа.

Нашите услуги са напълно безплатни за търсещите работа! Без такси и комисионни!
Удостоверение за трудово посредничество в България и чужбина N:2911 и N:2963 от Министерството на труда и социалната политика.

Начин на кандидатстване:

Ако искате да кандидатствате по позиция Електротехник– изпратете автобиография на jobs@combo-consult.bg или попълнете онлайн формуляр за кандидатстване.

Повече за нас:

Combo Consult е консултантска компания, специализирана в подбора на кадри за сферите: Производство, Земеделие, Транспорт, Строителство, Хотелиерство и Ресторантьорство.

Ние работим с утвърдени партньорски компании в България и други държави от Европейския съюз.

Вярваме, че всеки кандидат може да открие своето подходящо работно място, а всяка бизнес организация – точните за своите нужди служители!

Лицензи N:2911 и 2963, издадени от Министерство на труда и социалната политика.

КЪМ ВСИЧКИ ОБЯВИ

Последвайте ни и във Facebook

За да кандидатствате по тази обяви, изпратете Ваша автобиография на jobs@combo-consult.bg.

bg_BGBG
en_GBEN bg_BGBG

Използвайки нашия уебсайт, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Повече информация