Служители в производство на автомобилни компоненти

  • Словакия
  • Applications have closed.
  • Salary: 1300-1400 EUR/месец бруто

За наш клиент, набираме кандидати за работа в модерно производство за автомобилни компоненти в Словакия, на позиция:

Производствени служители

Компанията предлага:

  • Постоянна работа на трудов договор на пълно работно време;
  • Месторабота: в района на гр. Братислава;
  • Заплащане: твърда основна заплата + добавки и бонуси (до 1400€ бруто/месец);
  • Дневни ваучери за храна;
  • Здравни и социални осигуровки според местното законодателство;
  • Допълнителни 13-та и 14-та заплата;
  • Платен годишен отпуск до 25 дни;
  • Съвременна и чиста работна среда;
  • Осигурено добро настаняване и транспорт до работа на преференциални цени;
  • Възможност за дългосрочна заетост;
  • Съдействие по време на целия работен период.

Вашите задължения:

  • Работа на продуктова линия за сглобяване на компоненти в автомобилната индустрия.

Изисквания:

  • Сръчност и желание за работа;
  • Предишният опит в автомобилно производство е предимство, но не е задължителен;
  • Възможност за работа на смени;
  • Добра работа в екип и отговорност към работните задължения.

Начин на кандидатстване:

Ако искате да кандидатствате за позицията Служители в производство на автомобилни компоненти – изпратете ни Ваша автобиография на jobs@combo-consult.bg или попълнете онлайн формуляр за кандидатстване.

Нашите услуги са напълно безплатни за търсещите работа! Без такси и комисионни!

Удостоверение за трудово посредничество в България и чужбина N:2911 и N:2963 от Министерството на труда и социалната политика.

Повече за нас:

Combo Consult е консултантска компания, специализирана в подбора на кадри за сферите: Строителство, Земеделие, Транспорт, Производство, Хотелиерство и Ресторантьорство.

Ние работим с утвърдени партньорски компании в България и други държави от Европейския съюз.

Вярваме, че всеки кандидат може да открие своето подходящо работно място, а всяка бизнес организация – точните за своите нужди служители!

Лицензи N:2911 и 2963, издадени от Министерство на труда и социалната политика.

КЪМ ВСИЧКИ ОБЯВИ

en_GBEN